Bobcat birçok ağır işinizi kolayca halledebileceğiniz, kiralama maliyetleri düşük olan bir iş makinesidir. Bobcat iş makinesi bildiğimiz jcb kepçelerin bir küçük versiyonudur. İstanbul’da bobcat kiralamak isteyenler için bir çok kiralama firması mevcuttur.

Bobcat kiralama ücretleri kiralamak istediğiniz bobcat’in kapasitesine, modeline ve markasına göre değişmektedir. Ayrıca ihtiyacınız olan ataşmanlar da fiyata etki edebi bir diğer unsurdur. Bobcat iş makineleri kazma, yükleme, indirme ve bindirme, kesme, delme, süpürme gibi diğer birçok işi de yapabilime kapasitesine sahiptir.

Saatlik bobcat kiralama

Toplamda çalışma süresi 12 saati geçmeyen, yani kısa süreli ufak tefek işler için yapılan kiralama şeklidir. Saatlik kiralama ücretleri ortalama olarak saat başına 150 TL’dir. Bu fiyatın içine yakıt ve operatör ücretleri dahildir. 12 saatten kısa süreler için saat başı ödenecek olan ücrettir. Ancak kiralama süresi 12 saati geçiyorsa, günlük olarak kiralamak daha ucuza gelecektir.

Günlük kiralık bobcat iş makinesi

Günlük kiralık bobcatler kiralama saatinden itibaren 24 saat boyunca sizin için çalışır. Günlük kiralık bobcat fiyatları ise yaklaşık olarak 1000 TL civarındadır. Bu nedenle eğer işiniz 7 saatten fazla sürecekse günlük kiralama yapmak daha uygun fiyata gelecektir. Kiralama süresi uzadıkça saat başına düşen kira ücreti düşer. İstanbul kiralık bobcat fiyatları bu şekilde değişmektedir.

Haftalık, aylık ve yıllık kiralık bobcat fiyatları için internet adreslerini ziyaret edebilir ve online olarak fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Bu firma İstanbul’un tüm ilçelerine kiralık iş makineleri gönderebilmektedir. Ayrıca 1999 yılından beri bu işin içinde olmasıyla da size ekstradan güvence sağlamaktadır. Kiralık bobcat fiyatları ve bobcat türleriyle alakalı her türlü bilgiyi buradan öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir